Sulm në Florida: Disa të vdekur në Orlando

51

Policia amerikane në Florida tregon se ka pasur disa të vdekur nga një sulm në Orlando. Sulmi ka ndodhur këtë mëngjes raporton gazeta Sentinel. Sulmi ka ndodhur një javë para përvjetorit të sulmit në klubin Pulse që la të vdekur 49 persona. Sherifi i qytetit shumë shpejt do të japë një raport të plotë për media. Ndërkohë policia ka bërë të ditur se situata është stabilizuar dhe të qëlluarat kanë mbaruar.

Comments are closed.