Nëntë lojtarët që ende nuk janë ndëshkuar me kartonë të verdhë (Foto)

13

Kartonat e verdhë janë diçka tipike për çdo lojë të futbollit. Me këtë rast jemi ndalur në Ligën Premier dhe te lojtarët që befasisht nuk janë ndëshkuar ende edhe pse kanë qenë aktiv në fushë. 14 ndeshje nuk janë pak, posaçërisht për mbrojtësit të cilët duhet të luajnë lojë të ashpër për të ndalur lojtarët kundërshtarë, transmeton Telegrafi. Më poshtë keni nëntë lojtarët që befasisht ende nuk kanë marrë kartonë të verdhë në sezonin 2016/17.

Gael Clichy
Ki Sung-yueng
Ahmed Elmohamady
Glen Johnson
Chris Smalling
Ben Gibson
Toby Alderweireld
Mohamed Elneny
Wes Morgan

 

 

 

Comments are closed.