Dhanë gol për 14 sekonda pa e prekur fare topin (VIDEO)

Futbolli shumë shpesh ka dhuruar momente shumë të mira dhe interesante për publikun

86

Ajo se çfarë ka ndodhur së fundmi është e paparë ndonjëherë më parë. Ekipi nga Estonia, Levadia,ka shënuar gol pa e prekur topin fare kundër ekipit të Paidem, transmeton Gazeta Metro.

Mysafirët e nisën ndeshjen duke poseduar topin dhe duke e pasuar mbrapa, me ç’rast lojtari i fundit ia pasoi topin portierit, ku ky i fundit nuk arriti ta ndalë topin, duke i dhënë avantazh vendasëve qysh në minutën e parë të ndeshjes.

Për të kuptuar më mirë këtë ndodhi, ndiqeni videon e mëposhtme.

Comments are closed.