Zhan Mitrev jep receten që do ju shpëtojë nga çdo problem me zemrën dhe kancerin (Receta)

Ju prezantojmë me recetën që shërben si një ilaç i mrekullueshëm për të gjithë trupin.

Kjo recetë pastron enët e gjakut,  mjekon zemrën, e përmirëson tepër imunitetin, pastron melçinë, përmirëson funksionimin e trurit,  ju mbron nga infrakti dhe ndihmon në shërimin e kancerit.

Ju duhen vetëm:

15 Limona

12 thelpinj

1 kg mjaltë

400 fara gruri ose arra

Mënyra e përgatitjes:

Merrni 400 gram grurë të papërpunuar dhe vendoseni në një kavanoz xhami. Mbusheni me ujë dhe lëreni të qëndrojë 10-12 orë.

Pas 10-12 orëve kullojeni dhe lajini mirë kokrrat e grurit.

Në makinën grirëse të mishit, bluani bashkë me hudhrat, arrat dhe grurin. Pastaj bluani edhe 5 limona me gjithë lëvore dhe shtojini tek përbërja.

Prej limonëve shtojmë vetëm lëngun në përbërje. Në fund shtojmë mjaltin. Përbërja vendoset në kavanozët e xhamit. Ruhet ne frigorifer. Mund ta konsumoni pasi te qëndrojë tre ditë. Ky ilaç mjekon të gjithë organizmin dhe shëron gjithë sëmundjet.

Mënyra e përdorimit:
1-2 lugë supe para çdo vakti (tre herë në ditë), kurse për shërimin e kancerit merret nga një lugë në çdo dy orë.