Zendeli me lot u përshëndet nga publiku dhe “Shvercerat”

0

Shkup, 10 nëntor – Ashtu siç ishte paralajmëruar, para sfidës së sotme me Vardarin, Suat Zendeli i dha fund futbollit aktiv, duke u përshëndetur me tifozët në shkallët e stadiumit në Çair, aty ku e filloi karrierën e tij si portier”, bën të ditur gazeta KOHA.

Pas ceremonisë të cilën e kishte organizuar FC Shkupi, Zendeli përshëndeti tifozët, derisa ky moment e emocioni atë, duke mos mundur ti ndalë as lotët.

Ndryshe, nga klubi bardhekaltër njoftuan se Zendeli do të mbetet pjesë e Shkupit deri në përfundim të sezonit vjeshtor, ndërsa më pas do të ketë dhe bisedime shtesë me kryesinë nëse do të ketë ndonjë angazhim tjetër në klub. (foto.ffm.mk)

Comments are closed.