Zbulohet sekreti, ja si Sonia ka bërë për vete Vidal! (FOTO)

Zbulohet sekreti se si Sonia Izasa ka bërë për vete mesfushorin e Barcelonës Arturo Vidal. Futbollisti kilian dhe mbretëresha kolumbiane e fitnesit janë një lidhje dashurie dhe për këtë meritat i shkojnë Sonias që me muskujt e saj dhe selfiet superseksi ka arritur të tërheqë vëmendjen e Vidal.