Zaira në gjurmët e motrës së saj (FOTO)

17

Zaira Nara, motra e Wanda Nara, sapo ka mbushur 30 vjeç. Ajo është kurorëzuar në Argjentinë si një nga personazhet e vitit. Ajo është e fejuar me Jakob Von Plessen, por në të kaluarën ka qenë e lidhur me Diego Frolan e Juan Monaco. Zaira duket se po ndjek gjurmët e së motrës dhe në fotot e publikuara shfaqet mjaft provokuese.

Comments are closed.