Çfarë ka humbur Sneijder (FOTO)

6

Yolanthe Cabau modele dhe aktore holandeze, mbetet një nga femrat me të bukura në vendin e saj. Ajo është ish-bashkëshortja e Wesley Sneijder, ish-futbollistit të Realit të Madridit dhe Interit, me të cilin thuhet se është ndarë që në muajin mars pas 9 vitesh martesë.

Yoalante dallon për pamjen e saj, por në këtë foto të fundit të postuar në Instagram, ka tejkaluar veten. Ajo duket tepër seksi duke shpalosur të gjithë potencialin e saj erotik, çka i ka bërë fansat “të humbin” arsyen.

“Ëndërro pa frikë, dashuro pa limit.” Është ky komenti i Yolanthes, që ka marrë me mijëra komplimente. Dhe fraza që të vjen në mendje është: çfarë ka humbur Wesley!

Comments are closed.