Ylli i futbollit amerikan kryen vetëvrasje në qeli

51

Ylli i futbollit amerikan, Aaron Hernandez, ka bërë vetëvrasje sot në mëngjes në qelinë e burgut, njofton Boston Globe. Sipas një komunikate nga Departamentit Korrektues, ish ylli i Neë England Patriot u gjet i varur në qelinë e vet në Qendrën Korrektuese “Souza Baranoëski” në Shirley, Mass, transmeton Express.

“Hernandez ishte në qeli për një person në një njësi të përgjithshme,” thuhet në komunikatën e këtij departamenti. Policia është duke e hetuar rastin dhe familja e tij është njoftuar

Comments are closed.