Werner zbarkon në Londër, kësaj radhe si bomberi më i ri i bluve

20

Bomberi gjerman Timo Werner tashmë është lojtari më i ri i Chelsea-s. Ai ishte sot i pranishëm në ndeshjen e fundit të sezonit për londinezët, teksa ata me sukses arritën të jenë në top 4-she dhe të sigurojnë pjesëmarrjen vitin tjetër në Premier League. Werner është goditja e dytë në merkato e Chelsea-s pas Ziyech teksa vetë klubi e ka mirëpritur me një mesazh të ngrohtë: Ndihu si në shtëpi Timo Werner.

Comments are closed.