Wanda Nara zyrtarizon largimin e lojtarit nga Interi

Gary Medel është gjithmonë dhe më larg Inter-it. Lajmërimi për shitjen e mesfushorit kilian është bërë nga Wanda Nara. Bashkëshortja e Mauro Icardi ka publikuar një post në Instagram, duke mallkuar merkaton, sepse, sipas gruas së kapitenit zikaltër, do ta largojë nga Cristina Morales, mikja e saj dhe gruaja e Medel. Ky është postimi i bërë nga Wanda pak minuta më parë: