Vrasje e dyfishtë në Tiranë, autori qëllon vajzën dhe veten

Një person qëlloi me armë zjarri një vajzë, e më pas qëlloi edhe veten. Dëshmitarët dëgjuan 3 krisma dhe lajmëruan policinë, e cila ndodhet ende aty për të zbardhur ngjarjen e rëndë. (TCH)