VIDEO/ Milloshovski tenton të lëshoj “bomba”, lidhur me “Zhvatjen” në Kuvend

2

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshovski ka tentuar që edhe sot të lëshoj incizime në Kuvned të cilët kanë lidhje me rastin “Zhvatje”, por të njëjtin e ndali spikeri, Talat Xhaferi.

Milloshovski tha se në këto biseda dëgjohet Zoran Zaev dhe sipas tij, ish kryeministri jo vetëm që e ka ditur rastin “Zhvatje” por tha se ka dhënë këshilla.

Comments are closed.