Vendosi mbathjet e gruas në vend të maskës, arrestohet miliarderi (Foto)

140

Manjati i teknologjisë John McAfee është arrestuar në Norvegji pasi në vend të maskës anti-Covid kishte vendosur mbathje femrash.

McAfee, i cili ka bërë miliarda dollar me softëare që ka të njëjtin emër, lajmëroi në Tëitter se ishte arrestuar nga autoritetet norvegjeze për këtë arsye.

Të njëjtën gjë njoftoi edhe bashkëshortja e tij, e cila ishte arrestuar bashkë me të, duke e quajtur absurd vendimin.

Çifti gjithashtu postoi disa foto, ku McAfee dukej me tangat e zeza në fytyrë. “Insistoj se është maska më e sigurtë e mundshme dhe refuzoj të vë gjë tjetër për shëndetin tim,” tha 74-vjeçari.

Vendosi mbathjet e gruas në vend të maskës, arrestohet miliarderi

Vendosi mbathjet e gruas në vend të maskës, arrestohet miliarderi

Comments are closed.