Vanda nuk di të ndalet, vazhdon me fotot e nxehta (FOTO)

Vanda Nara nuk di të ndalet në rrjetet sociale. Bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Ikardit, vazhdon të postoj foto të nxehta në “Instagramin” e saj.

Kriza profesionale që po kalon Ikardi, nuk e ndal Vandën, e cila jo vetëm poston shpesh, por merr dhe shumë pëlqime nga fansat.

Argjentinasja këtë herë ka zbuluar sërish hiret e saj dhe ka ngritur disi temperaturat në “Instagramin” e vet.