Urimi ditëlindjen i dashuri! (FOTO)

26

Harrojeni kartolinën e ditëlindjes me urimin tradicional, pasi Kylie Jenner ka planifikuar diçka për të rritur për ditëlindjen e të dashurit të saj, reperit Tyga. 19-vjeçarja ka postuar në Instagram një urim ku shoqërohej më një foto mjaft sensuale për të dashurin e saj, Tyga, i cili mbushi 27 vjeç. Çifti ka pozuar, vetëm më xhinse dhe të përqafuar. Kylie shfaqet në një pozicion mjaft seksi dhe intrigues, pasi ajo është ulur sipër të dashurit të saj duke provokuar ndjekësit e shumtë në rrjetin social Instagram. Edhe pse urimi është shumë i thjeshtë vetëm, ‘Gëzuar ditëlindjen shpirt’- fotoja në këtë rast nuk ka nevojë për shumë komente.