Tuna provokon me foton e fundit, tregon këto pjesë trupi

Këngëtarja Tuna Sejdi ka filluar të bëhet shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmiNet. Ajo është veshur me shumë stil ndërsa ka treguar disa pjesë të trupit, detaje të cilat e bëjnë veshjen më të veçantë e këngëtarja duket akoma më seksi.

Tuna së fundmi e ka festuar 34 vjetorin e lindjes dhe urimet që ka pranuar ishin të shumta. Këngëtarja u befasua edhe nga bashkëshorti i saj Patrisi.

Më pas erdhi me një postim ku i tha disa fjalë për veten, se sa mirë ndihet dhe se nuk do të ndryshonte asgjë nga e kaluara.