Tronditet Tirana, vrasje tek “Unaza e Re”, 3 të vdekur

5

Tirana është ‘zgjuar’ e tronditur nga një ngjarje e rëndë ditën e sotme. Krimi brenda familjes ka goditur sërish vendin tonë, sot me një vrasje të trefishtë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Unazës së Re para pak minutash ku dhëndri ka vrarë me armë vjehrrin dhe vjehrrën. Pas tyre ai ka qëlluar edhe veten.

Ende nuk ka detaje të tjera lidhur me shkaqet që çuan në këtë tragjedi familjare. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të zbardhur situatën.

Comments are closed.