Trapp e Goulart, urim “hit” për festën e Krishtlindjes (FOTO)

7

Kevin Trapp, portieri gjerman në pronësi të PSG, dhe Izabel Goulart, modelja e famshme braziliane, kanë gjetur një mënyrë të veçantë për t’u uruar Krishtlindjen fansave të tyre. Kartolina e tyre nga ishulli Fernando Noronha nxjerr në pah të parë fizikun e mrekullueshëm të çiftit. Në të njëjtin vend, një vit më parë, shpallën fejesën Neymar Junior dhe Bruna Marquezinhe (nuk janë më bashkë). Urimi çiftit Trapp-Goulart është pa dyshim më spektakolari mes personazheve “VIP”. Impostimi i tyre është një vepër arti.

Comments are closed.