Tottenhami kërkon mesfushorin e Barcelonës

0

Tottenhami pritet të bëjë ofertë në drejtim të Barcelonës për brazilianin Rafinha. 25-vjeçari nuk po mundet të gjej hapësirë në formacionin e rregullt, dhe mund të largohet nga “Camp Nou” qysh në afatin kalimtar të janarit. Barcelona i kërkon për Rafinhan 40 milionë euro. 25-vjeçari në këtë stinor ka vetëm tetë paraqitje ku ka realizuar një gol, atë në Ligën e Kampionëve.

Comments are closed.