TNT e Luana Vjollca publikojnë ripërpunimin e “Moj biondinë me sytë e zi” (VIDEO)

12

Grupi TNT dhe këngëtarja Luana Vjollca kanë publikuar ripërpunimin e këngës së këtij grupi, “Moj biondinë me sytë e zi”.

Nexhat Macula dhe Ghulo janë kujdesur për tekstin, ndërsa për incizimin “Bini Diez”. Vjollca ka thënë pas publikimit se është e nderuar që është ftuar për të kënduar “këngën legjendare” të grupit TNT.

Comments are closed.