Tjetër rekord për 24 orë, 594 të infektuar dhe tre të vdekur

214

Në 24 orët e fundit janë kryer 2 617 testime të dyshuar për COVID-19 dhe prej tyre 594 kanë rezultuar pozitivë. Kryeson Shkupi me 303 raste, e ndjekur nga Tetova me 26 dhe Kumanova me 22. Po ashtu kanë ndërruar jetën nga sëmundja edhe 3 pacientë. Ndërsa të shëruarit në 24 orët e fundit janë 162.

Comments are closed.