Tiranë: 13 vjeçarja qëllohet me armë zjarri, humb jetën në spital

2

Një vajzë 13 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e sontme në spital në tiranë.

E mitura me inicialet K.B është gjetur nga babai i saj e plagosur në banesë. I ati Xh.B. e ka dërguar me urgjencë në spital por e mitura nuk i ka mbijetuar plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Vajza ishte plagosur në bark por nuk dihet ende se kush e ka qëlluar.

Policia dyshon për vrasje, përderisa po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Comments are closed.