Tifozja më e zjarrtë e Barcelonës bën thirrje për …

10

Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në finalen e Kupës së Mbretit.

Lojtari i saj i preferuar, Lionel Messi shënoi gol në minutën 73’, por ishte thjesht një ngushëllim pasi Valencia triumfoi me rezultatin final 2-1.

Në rrjetin social Instagram, modelja Braziliane ka ndarë një foto të trajnerit Spanjoll dhe bashkangjitur shkruan “Valverde jashtë!”

Comments are closed.