Tifozja e Juventusit “trondit” tifozët me fotot e fundit

22

“Një vajzë që pëlqen futbollin është si një gol në transfertë, vlen dyfish”, kjo ishte shprehja që DJ superseksi, Christi Suan fitoi zemrën e shumë sportdashësve, kryesisht tifozëve të Juventusit.

Edhe pse me agjendën e ngarkuar për shkak të profesionit të saj si DJ, bukuroshja italiane, protagonist e programit Temptation Island, kur ka kohë të lirë, nuk nguron të jetë prezente në stadium, për të ndjekur skuadrën e zemrës, si dhe ndeshje të tjera.

Përveçse një DJ e suksesshme, Cristina, preferohet shumë nga fansat edhe për format e saj bombastike, si dhe për fotot hot që ajo poston në rrjetet sociale.

Comments are closed.