Tifozët holandezë dhurojnë show, çfarë përformance në botëror! (VIDEO)

8

Holanda po vuan, pasi kombëtarja e meshkujve dhe femrave nuk po arrin në nivelet më të larta, por kjo nuk sjell asnjë problem për tifozët.  Ekipi i tulipanëve ka gjithmonë fansa të zjarrta që dhurojnë show kudo që shkojnë. Botërori i femrave ka fituar vëmendjen e të gjithëve, ndërsa Holanda humbi sot ndaj Zelandës së Re me rezultatin 1-0.  Fituesit e vërtetë ishin tifozët holandezë që po shijojnë çdo moment dhe dhurojnë show fantastik me festën e tyre.

Comments are closed.