Tifozët e Barcelonës marrin super lajm para takimit me Dortmundin

11

Skuadra e Barcelonës nesër luan ndaj Dortmundit në Signal Iduna Park. Barcelona dhe Dortmund takohen me fillim nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, përcjell GazetaBlic, transmeton gazeta Koha.

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar para këtij takimi, ku vërehet grumbullimi i Messit – i cili ka lënë anash dëmtimin dhe do të jetë i gatshëm për takimin e nesërm.

Ja lista: