Thaçi takon Ramën në Tiranë: Kufijtë do të hapen tërësisht

30

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka takuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Ai ka shkruar se Kosova dhe Shqipëria pa vonesa duhet t’i hapin tërësisht kufijtë dhe qytetarët tanë të lëvizin lirshëm kur të duan dhe kah të duan! “Me Edin si çdoherë, pa protokoll, por bashkë për shqiptarët, Kosovën e Shqipërinë”, ka shkruar ai në Facebook.

Comments are closed.