Thaçi në vizitë te familja e Kadri Veselit

43

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, mbrëma ka vizituar familjen e kreut të PDK-së, Kadri Veseli. Thaçi ka postuar një foto në Facebook me prindërit e Veselit.

“Mbrëmë, me bacën Fazli dhe nënën Ajshe, në shtëpinë e Kadriut, vëllait të gjakut të luftës”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Comments are closed.