Tetovë, protestë kundër bixhozit (Video)

3

Sot në sheshin “Iliria” në Tetovë mbahet protestë kundër bixhozit që e organizon Lëvizja Anti-bixhoz.

E pranishme në protestën e sotme është edhe kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi si dhe krerët e bashkësive fetare në Tetovë, njofton Telegrafi Maqedoni.

Qytetarët protestojë kundër kazionve dhe bastoreve të shumta në qytet.

Protesta kundër kazinove në Tetovë

Publiée par Telegrafi Maqedoni sur Vendredi 21 décembre 2018

Comments are closed.