Tentoi të puthë gazetaren, tenisti përjashtohet nga Roland Garros (VIDEO)

60

Tentoi disa herë të puthë dhe të prekë gazetaren e Eurosport, Maly Thomas gjatë një lidhjeje direkte. Tenisti francez Maxime Hamou është përjashtuar nga organizatorët pasi e kanë konsideruar të padenjë sjelljen e tij. Për më shumë shihni pamjet.

Comments are closed.