Të shtëna me armë zjarri në qendër të Mitrovicës

Policia ka njoftuar se ka pasur të shtëna me armë zjarri në qendër të Mitrovicës, shkruan Insajderi.com

Avni Zahitit, zëdhënësit të policisë nga rajoni i Mitrovicës, ka thënë për Insajderin se dyshohet që një person ka marrë lëndime trupore dhe po trajtohet në spital.

Zahiti ka treguar se policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.