Të shtëna me armë zjarri në Elbasan

17

Qyteti i Elbasanit është tronditur sërish. Mbrëmjen e kësaj të shtune në qytet janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”.

Klan News raporton se deri tani nuk ka të raportuar për të plagosur.

Ndërkohë mësohet se policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.