Suzy Cortez ia uron Messit Krishtlindjet me foto speciale (FOTO)

146

Suzy Cortez ia ka uruar Krishtlindjet Lionel Messit i cili dhuroi spektakël në fitoren 3-0 në “El Clasico”.
Së fundmi miss ‘BummBumm’ ka postuar foton e të pasmeve teksa mban veshur fanellën e Messit. “Messi, urime Krishtlindjet. Fituam 3:0 në “Santiago Bernabeu” dhe më i miri në botë shkoi në 526 gola (më së shumti gola të shënuara për një skuadër në pesë ligat kryesore evropiane)”, ka shkruar ajo në Instagram. 

  

 

 

Comments are closed.