Super lajm nga Italia, Maldini dhe djali i tij mposhtin koronavirusin

13

Koronavirusi prekur fuqishëm edhe familjen Maldini. Legjenda e Milanit dhe djali i tij dolën pozitiv disa ditë më parë ndërsa sot raportohet se ato e kanë kaluar këtë sfidë.

Në testin e fundit që i është bërë dyshes, të dy rezultuan negativ dhe tashmë po i kthehen normalitetit.

Ndryshe, Maldini tashmë është larguar nga Milani për shkak të zhvillimeve që çuan në shkarkimin e Zvonimir Boban.

Ndërkaq, Daniel është i përfshirë në skuadrën e parë të Milanit.

Comments are closed.