Super Goli I Xherdan Shaqirit Kundër Burnley,Çmendet Komentatori Arab (VIDEO)

Për të vulosur fatin e këtij takimi ishte Shaqiri, i cili shënoi në minutën e parë shtesë të takimit për ti dhënë fund këtij takimi. Me këtë fitore Liverpool ngjitet në 39 pikë dhe nuk ka asnjë humbje në Premier Ligë këtë sezon.

Super goli I Xherdan Shaqirit Kundër Burnley (VIDEO)