Solci Perez, shikoni çfarë ka humbur Lautaro Martinez! (FOTO)

Në Argjentinë njihet si ish e dashura e Lautaro Martinezit, sulmuesit më të ri të Interit. Është një “bombë” e vërtetë dhe kjo nuk është e vështirë për t’u kuptuar. Fotot që poston në Instagram i lënë shumë pak vend imagjinatës. Fiziku i saj është thjesht i mrekullueshëm, pasi ajo përkujdeset deri në detaje me ushqimin që konsumon dhe ushtrimet në palestër. Lautaro ndoshta do të jetë penduar që i dha fund lidhjes me të. Megjithatë aktualisht sulmuesi i Interit duket shumë i lumtur në krah të të dashurës së tij të re Agustina Gandolfo