Sokoli jep dorëheqje nga FC Prishtina!

0

Bylbyl Sokoli ka dhënë dorëheqje nga detyra e shefit të shtabit teknik te FC Prishtina për arsye shëndetësore, b#jnë të ditur mediat kosovare, përcjellë gazeta Koha.

Pas fitores në Mitrovicë kundër Trepçës ’89’, prof. Sokoli jep dorëheqje dhe kjo e ka habitur opinionin sportiv. Sokoli arsyeton dorëheqjen për shkaqe shendetësore. Kush do të jetë zëvendësues i tij?

Pas largimit të Mirel Josës, tani edhe të Sokolit, që vetëm dy ndeshje i ka udhëhequr, humbjen si vendas me 1:0 nga Llapi dhe me fitoren në Mitrovicë me 1:0 ndaj Trepçës ’89.

Comments are closed.