[adning id="476476"]

Shpërthen bombola e gazit, ka të plagosur

644

Një bombol gazi në një banesë në Durrës shpërtheu mbrëmjen e kësaj të mërkure.

Policia njoftoi për dy të plagosur, konkretisht shtetasit shtetasit I. K., 54 vjeç dhe E. K., 52 vjeçe.

Ata ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa nga grupi hetimor po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.