Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë

5

Futbollisti shqiptar Shkodran Mustafi, është bërë baba sërish – pa ndonjë njoftim paraprak të shtatzanisë së bashkëshortes së tij Vjosa Kaba.

Shkodran Mustafi, 26 vjeç, është bërë baba për herë të dytë në jetën e tij. Futbollisti shqiptar i Arsenalit, tani ka publikuar një foto të vetvetes dhe fëmijës së tij të dytë, në profilin e tij në instagram dhe me këtë rast, ka zbuluar në mënyrë të drejtpërdrejtë gjininë e fëmijës, shkruajnë mediat gjermane, përcjell Shtegu.com. Tifozët e tij janë jashtë kontrollit, sepse ai nuk kishte njoftuar për ndonjë një shtatzani të bashkëshortes së tij, përndryshe edhe modele shqiptare, Vjosa Kaba. Kjo është hera e dytë që ai po jep lajme të paparalajmëruara.

Shkodran Mustafi publikoi një foto në platformën e mediave sociale, në të cilën mban në krahë fëmijën e tij të dytë. Me titullin e tij ai ua tregon ndjekësve të tij direkt gjininë e foshnjes: “Jam shumë i lumtur t’ju informoj në lidhje me lindjen e djalit tim, kjo është gjithmonë një ndjenjë e veçantë për të mirëpritur një të ri dhe për t`i dëshiruar mirëseardhje anëtarit të familjes!”. Motra Noemi, 1, padyshim se do të jetë e lumtur për anëtarin e ri të familjes.

Comments are closed.