Shkëndija në pushim shkon me dy gola epërsi ndaj Shkupit

3

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit shqiptar në Tetovë, ku skuadra e Shkëndijës me golat e Samir Fazli dhe Izair Eminit, ka epërsi prej 2-0”, bën të ditur gazeta KOHA.

Në ndeshjet tjera Vardari ka epërsi me 1-0 ndaj Bellasicës si dhe Makedonija Gj.P. – ndaj Renovës. Në takimet tjera Akademija P. – Rabotniçki dhe Pobeda – Sileksi, rezultati është ai i fillimit 0-0.

Comments are closed.