Shikoni si dukej Marina Vjollca kur ishte fëmijë

3

Moderatorja Marina Vjollca është një ndër femrat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Pas dy viteve mungesë në ekran, Marina u kthye nën drejtimin e spektaklit më të ri të humorit, titulluar ‘Klanifornia’.

Marina është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan vazhdimisht me ndjekësit e saj foto nga më të ndryshmet, si nga përditshmëria, nga emisioni dhe së fundmi, edhe nga e kaluara. Moderatorja bukuroshe ka ndarë në Instastoryn e saj, një foto të shumë viteve më parë, kur ishte thjesht një fëmijë.


Ajo shihet në praninë e mbesës së saj, Klevisa Paloka, dhe nga fotoja mund të vëmë re se Marina e ka pasur gjithmonë të qeshurën pozitive që i ndrit fytyrën.

Comments are closed.