Shi i madh në ‘Fadil Vokrri’

10

Ka nisur pjesa e dytë në ndeshjen derbi të javës së 14-t në Superligën e Kosovës mes FC Prishtinës dhe Feronikelit.

FC Prishtina është nikoqire e kampionit në fuqi Feronikeli në ‘Fadil Vokrri’.

Rezultati pas fraksionit të parë është 1:1.

Shi i madh është duke rënë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, por ky fakt nuk po i ndalon ‘Plisat’ ta përkrahin Prishtinën.