Selena Gomez, horror dhe nudo (FOTO)

Selena Gomez bashkëpunoi me Petra Kollins vitin e kaluar për videoklipin e “Fetish”. Këngëtarja 25 vjeçare është ribashkuar sërish me artisten kanadeze, këtë herë për një skenë horrori të titulluar “Një histori dashurie” në aplikacionin e ri “IGTV”. Video e shkurtër e publikuar në Instagramin e Petra, tregon Selena Gomez nudo, duke u larë në vaskë me një maskë që ngjason me një fytyrë njerëzore.