Saranda Krasniqi publikon projektin e ri, thotë me ‘Motra do ta kallim’ (Video)

96

Këngëtarja e njohur shqiptare Saranda Krasniqi ka publikuar projektin më të ri të cilin e ka titulluar ‘Motra do ta kallim’ me tekst nga Sami Aliu dhe muzikë e orkestrim nga Xheni Argjent Meqe. Videoprojekti është realizuar nga Artfabe ndërkohë që për dukjen e saj janë kujdesur dizajnerja e modës Dida Celina dhe hair e make up artistja Diana. Saranda duket e mrekullueshme në këtë projekt të fundit ndërkohë që kënga është finalizuar me një pozitivitet të jashtëzakonshëm.