Salah ‘ecën mbi ujë’ (VIDEO)

10

Mohamed Salah ka publikuar një video të tij derisa shfaqet duke “ecur mbi ujë”, transmeton zeri.info, përcjellë gazeta KOHA. Sulmuesi egjiptian ka një marrëveshje me kompaninë “Adidas” dhe videoja ishte bërë për të promovuar këpucët “X19”.

27-vjeçari tashmë është kthyer në njërin prej futbollistëve më të dashur te Liverpooli, derisa ediconin e ri e filloi duke fituar Superkupën e Evropës me klubin anglez.

Comments are closed.