Sa pamje e mrekullueshme! (FOTO)

320

E ka “bombarduar” me postime Instagramin për të promovuar linjën e saj të kostumeve të banjës Divine Inamorata dhe ndjekësit e Emily Ratajkowski i vlerësojnë shumë fotot. Modelja dhe aktorja e famshme të shtunën shpërndau foto të tjera të “nxehta” për kënaqësinë e fansave. 26-vjeçarja tregoi të pasmet së bashku me një pamje shumë të bukur plazhi, por pa treguar se ku është shkrepur fotoja.

Comments are closed.