Roza Lati:Po bëj lek me zhveshjen time

Veç fotove të shumta dhe seteve të ndryshëm që publikon, pak kohë më parë ajo ka publikuar foton e një zarfi me 1 mijë euro brenda, ku tregonte se i kishte fituar për një ditë pune.

Kjo foto ngjalli shumë reagime si dhe ndjekësit e pyesnin vazhdimisht se çfarë është kjo punë që i sjell moderatores së “Why not” kaq shumë të ardhura.

Ditën e djeshme, Roza ka qenë e ftuar tek “Rudina” në Tv Klan dhe ka vendosur të shpjegojë këtë foto.“Këto janë përfitimet që kam unë nga Instagram-i. Ajo ishte pagesa që kam marrë pas bashkëpunimit me një firmë të njohur. Unë jam duke bërë lekë me këtë zhveshjen time, këtë gjë po bëjnë të gjitha imazhet gjatë vitit 2018”- ka thënë ajo.