Ronaldo relaksohet me të dashurën dhe fëmijët e tij (FOTO)

77

Portugezi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka pozuar për një foto me familjen e tij. Javët e fundit kanë qenë të suksesshme për Ronaldon, transmeton Periskopi. Sulmuesi madrilen postoi në llogarinë e tij në Instagram një fotografi me të dashurën Georgina Rodriguez, dhe fëmijët të cilët po i rrisin së bashku. 

 

Comments are closed.