Ronaldo dhe Maradona hutohen nga të pasmet e prezantueses (VIDEO)

240

Ky fragment nga mbrëmja gala e shpërndarjes së çmimeve për më të mirët në futboll nga FIFA u bë viral në rrjetet sociale. Kamerat i kapën dy legjendat e këtij sporti, brazilianin Ronaldo dhe argjentinasin Maradona, duke parë të pasmet e Layla Anna-Lee, ndërsa ajo (prezantuesja) shkoi për të intervistuar Antonio Conte.

Comments are closed.